NEDEN OTO EKSPERTİZ YAPTIRMALIYIM

NEDEN OTO EKSPERTİZ YAPTIRMALIYIM

Oto ekspertiz kavramı ikinci el veya sıfır farketmeksizin araçların alım satımında güven ve aksaklıkları ortadan kaldırmak için yapılan işlemlerin bütünüdür.Fiziki olarak bir aracı çok beğenmiş olabiliriz.Peki aracın geçmişiyle ilgili netür bilgi var elimizde ? İşte tam burada araç oto ekspertiz yapıldımı acaba diye sorgulayabiliriz.
Aracı expertiz yaptırmadan satın aldığımızda ilerde doğacak aksaklıklar ve çıkacak sürprizler çok canımızı yakacağından baştan bir expertiz yaptırmak en idel yol olacaktır. 

Peki oto ekspertizi neden yaptırmalıyım ?

Sorunun açıklaması oldukça nettir.Bir malı veya hizmeti alırken sağlamlaık dayanıklılık fiziki şartları kozmetiği işleyişi veya çalışması gibi konulara nasıl önem veriyorsak araçlar içinde bu sorgulamayı yapmak en can alıcı noktadır.Bir daire alırken banka nasıl daire hakkında değer biçimi için expertiz yaptırıyor ticari haklarını garantiye alıyorsa, araç alıp satarkende hem müşteri hem alıcı için expertiz yaptırmak o derece önemlidir.

Siz bir aracın teknik detaylarını araca daha önce ne işlemler yapıldığını nelerin değiştiği gibi konulara vakıf olamayabilirsiniz.
İşte bu sırada expertiz hizmeti devreye girmektedir. Kumral oto expertiz olarak 100% müşteri memnuniyeti ve doğruluk oranıyla objektif hizmet sunmaktayız.
Aracın geçmişe dönük ne evrelerden geçtiği nelerin hasarlı veya değiştiği motor performansı, boya durumu gibi konular yapılan expertiz hizmetinin içeriğini oluşturmaktadır.

Araç gelişmiş ekipmanlarımız tarafından teste tabi tutulur ve hassasiyeti yüksek doğruluk oranı maximum raporlama sunar.Çıkan rapor alanında uzman personelimiz tarafından yorumlanır ve şeffaf tarafsız bir şekilde müş

Firmamız ve Hizmetlerimiz Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Web Sitemizi İnceleyebilirsiniz.